Kontuzja Di Natale

Kontuzja Di Natale
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Udinese Calcio

Kapitan Udinese Calcio Antonio Di Natale doznał kontuzji kolana.

Były reprezentant Włoch nabawił się urazu podczas ostatniego spotkania przeciwko Catanii. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań zdiagnozowano napięcie więzadła pobocznego przyśrodkowego w prawym kolanie.

Na szczęście zawodnik nie zerwał żadnego więzadła, toteż nie będzie zmuszony pauzować przez kilka miesięcy. Dokładną datę powrotu 36-latka na murawę poznamy w ciągu najbliższych dni.

Antonio Di Natale rozegrał w bieżącym sezonie 34 spotkania, notując czternaście trafień oraz trzy asysty. Włoch w dalszym ciągu zastanawia się, czy po zakończeniu rozgrywek nie zakończyć profesjonalnej kariery.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy