Kontuzja Di Natale

Kontuzja Di Natale
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Udinese Calcio

Kapitan Udinese Calcio Antonio Di Natale doznał kontuzji kolana.

Były reprezentant Włoch nabawił się urazu podczas ostatniego spotkania przeciwko Catanii. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań zdiagnozowano napięcie więzadła pobocznego przyśrodkowego w prawym kolanie.

Na szczęście zawodnik nie zerwał żadnego więzadła, toteż nie będzie zmuszony pauzować przez kilka miesięcy. Dokładną datę powrotu 36-latka na murawę poznamy w ciągu najbliższych dni.

Antonio Di Natale rozegrał w bieżącym sezonie 34 spotkania, notując czternaście trafień oraz trzy asysty. Włoch w dalszym ciągu zastanawia się, czy po zakończeniu rozgrywek nie zakończyć profesjonalnej kariery.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy