Kontuzja kluczowego piłkarza Arsenalu
2014-03-25 00:53:58; Aktualizacja: 11 lat temu
Arsène Wenger ma poważne powody do niepokoju, bowiem w najbliższej serii ważnych spotkań nie będzie mógł skorzystać z lidera formacji defensywnej Arsenalu - Laurenta Koscielnego.
Francuski obrońca wskutek urazu łydki będzie pauzował przez co najmniej dwa tygodnie. Jest to niezwykle zła wiadomość dla kibiców "Kanonierów", gdyż ich ukochany klub czekają w tym okresie aż cztery spotkania.
Pierwsze z nich odbędzie się już dzisiaj, a rywalem drużyny z Londynu będzie Swansea. W sobotę dojdzie natomiast do pojedynku z Manchesterem City, który w grudniowym starciu zaaplikował zespołowi z The Emirates aż sześć bramek. Następnie podopiecznym Wengera przyjdzie zmierzyć się z Evertonem oraz z Wigan, które jest półfinałowym rywalem Arsenalu w FA Cup.
Tym samym Koscielny dołącza do grona innych ważnych piłkarzy, którzy nie są do dyspozycji szkoleniowca "Kanonierów". Kontuzje leczą także: Theo Walcott, Jack Wilshere, Abou Diaby oraz Mesut Özil. Po przerwie związanej z leczeniem wraca natomiast Aaron Ramsey.




![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/170x113/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/170x113/lech-kibice.jpg)





![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/90x60/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/90x60/lech-kibice.jpg)


![Zmiany w reprezentacji Polski U-21. Dodatkowe powołania, Kacper Urbański nigdzie nie jedzie [OFICJALNIE]](img/photos/111700/170x113/jerzy-brzeczek.jpg)



