Kontuzja Małkowskiego

Kontuzja Małkowskiego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Zbigniew Małkowski z powodu kontuzji wypada z kadry Korony Kielce do końca obecnego sezonu.

Golkiper "Żółto-Czerwonych" nabawił się uraz lewej dłoni dwa tygodnie temu na ostatnim treningu przed meczem z Widzewem Łódź.

Początkowo wydawało się, że kontuzja 36-latka nie jest groźna. Piłkarz wrócił nawet do zajęć z zespołem, ale ostatecznie okazało się, że Małkowski złamał kość śródręcza i z tego powodu nie wystąpi w żadnym meczu kielczan do końca trwających rozgrywek.

Doświadczony zawodnik "Złocisto-Krwistych" w bieżącym sezonie wystąpił w 29 spotkaniach Korony, w których ośmiokrotnie zachowywał czyste konto i puścił w sumie 37 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy