Korona Kielce: Kibice mogą odetchnąć. Zając rezygnuje [OFICJALNIE]

Korona Kielce: Kibice mogą odetchnąć. Zając rezygnuje [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Korona Kielce

Dotychczasowy prezes Korony Kielce Krzysztof Zając złożył rezygnację z pełnionej funkcji oraz z członkostwa w zarządzie klubu.

Miniony sezon był dla kibiców „Złociosto-krwistych” szczególnie nieudany. Zespół prowadzony przez Macieja Bartosza, który pojawił się w Kielcach w trakcie sezonu, pożegnał się z Ekstraklasą.

Duży wpływ na to miały problemy finansowe, z którymi borykał się klub oraz zawirowania właścicielskie. Tak naprawdę dopiero w czwartek wszystko się wyjaśniło i podmiot wrócił po trzech latach w ręce miasta Kielce.

To z kolei doprowadziło do tego, iż ku uciesze fanów Korony, rezygnację z posady prezesa oraz członka zarządu złożył Krzysztof Zając.

62-latek już wcześniej zapowiedział, że tak postąpi, jeśli dojdzie do zmian właścicielskich.

Piastował on funkcję sternika klubu od kwietnia 2017 roku.

Po 10. kolejce pierwszej ligi spadkowicz z Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli trzynaste miejsce. Ma jednak dwa mecze zaległe.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy