Korona Kielce: Kibice mogą odetchnąć. Zając rezygnuje [OFICJALNIE]

Korona Kielce: Kibice mogą odetchnąć. Zając rezygnuje [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Korona Kielce

Dotychczasowy prezes Korony Kielce Krzysztof Zając złożył rezygnację z pełnionej funkcji oraz z członkostwa w zarządzie klubu.

Miniony sezon był dla kibiców „Złociosto-krwistych” szczególnie nieudany. Zespół prowadzony przez Macieja Bartosza, który pojawił się w Kielcach w trakcie sezonu, pożegnał się z Ekstraklasą.

Duży wpływ na to miały problemy finansowe, z którymi borykał się klub oraz zawirowania właścicielskie. Tak naprawdę dopiero w czwartek wszystko się wyjaśniło i podmiot wrócił po trzech latach w ręce miasta Kielce.

To z kolei doprowadziło do tego, iż ku uciesze fanów Korony, rezygnację z posady prezesa oraz członka zarządu złożył Krzysztof Zając.

62-latek już wcześniej zapowiedział, że tak postąpi, jeśli dojdzie do zmian właścicielskich.

Piastował on funkcję sternika klubu od kwietnia 2017 roku.

Po 10. kolejce pierwszej ligi spadkowicz z Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli trzynaste miejsce. Ma jednak dwa mecze zaległe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony na inny stadion?! Jest oferta Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony na inny stadion?! Jest oferta Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy