Korona Kielce: Petteri Forsell dołączył do #Hot16Challenge2 [WIDEO]

Korona Kielce: Petteri Forsell dołączył do #Hot16Challenge2 [WIDEO] fot. Korona Kielce [YouTube]
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Korona Kielce

Petteri Forsell z Korony Kielce dołączył do akcji #Hot16Challenge2.

Filmik z udziałem fińskiego pomocnika pojawił się w poniedziałek na oficjalnym kanale kieleckiego klubu na YouTube. 29-latek rapuje w nim zarówno po polsku, jak i fińsku. Pomocnik twierdzi między innymi, że „Korona to żółto-czerwona siła, a nie jakaś choroba”.

Na końcu filmiku Fin przedstawił również swoje nominacje. Na tej liście znaleźli się: były fiński hokeista polskiego pochodzenia i aktualny trener reprezentacji Polski Tomasz Valtonen, piłkarz Bruk-Betu Termalica Nieciecza, a w przeszłości klubowy kolega Forsella z Miedzi Legnica Jonathan de Amo, a także dziennikarz Canal+ Krzysztof Marciniak.

Wcześniej w akcji #Hot16Challenge2 wzięło kilku innych przedstawicieli polskiej piłki. Jednym z pierwszych, który nagrał swój występ, był Tymoteusz Puchacz z Lecha Poznań. Później swoje szesnastki nagrały również m.in. Bartosz Kapustka czy Zbigniew Boniek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy