Korona Kielce: Petteri Forsell dołączył do #Hot16Challenge2 [WIDEO]

Korona Kielce: Petteri Forsell dołączył do #Hot16Challenge2 [WIDEO] fot. Korona Kielce [YouTube]
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Korona Kielce

Petteri Forsell z Korony Kielce dołączył do akcji #Hot16Challenge2.

Filmik z udziałem fińskiego pomocnika pojawił się w poniedziałek na oficjalnym kanale kieleckiego klubu na YouTube. 29-latek rapuje w nim zarówno po polsku, jak i fińsku. Pomocnik twierdzi między innymi, że „Korona to żółto-czerwona siła, a nie jakaś choroba”.

Na końcu filmiku Fin przedstawił również swoje nominacje. Na tej liście znaleźli się: były fiński hokeista polskiego pochodzenia i aktualny trener reprezentacji Polski Tomasz Valtonen, piłkarz Bruk-Betu Termalica Nieciecza, a w przeszłości klubowy kolega Forsella z Miedzi Legnica Jonathan de Amo, a także dziennikarz Canal+ Krzysztof Marciniak.

Wcześniej w akcji #Hot16Challenge2 wzięło kilku innych przedstawicieli polskiej piłki. Jednym z pierwszych, który nagrał swój występ, był Tymoteusz Puchacz z Lecha Poznań. Później swoje szesnastki nagrały również m.in. Bartosz Kapustka czy Zbigniew Boniek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów Newcastle United kupuje za przynajmniej 40 milionów funtów. Jest porozumienie między klubami Newcastle United kupuje za przynajmniej 40 milionów funtów. Jest porozumienie między klubami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy