Korona po swojemu. OFICJALNIE: Johnny Spike Gill i D'Sean Theobalds w Kielcach

Korona po swojemu. OFICJALNIE: Johnny Spike Gill i D'Sean Theobalds w Kielcach fot. Korona Kielce
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Johnny Spike Gill i D'Sean Theobalds zostali nowymi zawodnikami Korony Kielce.

Obaj wymienieni piłkarze już od pewnego czasu przebywali w szeregach ekipy z województwa świętokrzyskiego i pojechali z nią na zgrupowanie do Turcji.

Ofensywny i defensywny pomocnik zaprezentowali się z bardzo dobrej strony w trakcie okresu przygotowawczego i dlatego władze klubu zdecydowali się podpisać z nimi umowy obowiązujące odpowiednio do końca grudnia 2023 i 2022 roku.

Johnny Spike Gill trafił do naszego kraju wcześniej od swojego rodaka, ponieważ był ostatnio związany z czwartoligową Watrą Białka Tatrzańska. 18-latek jest na razie głównie przewidziany do regularnej gry w rezerwach, ale będzie znajdował się pod stałą obserwacją sztabu Mirosława Smyły.

Z kolei D'Sean Theobalds bronił do tej pory barw drużyn z niższych klas rozgrywkowych w Anglii (ostatnio Tonbridge Angels FC w Isthmian League Premier Division, czyli na siódmym poziomie rozgrywkowym w Anglii). 25-latek pokazał jednak z grupowaniu w Turcji, że może stanowić duże wzmocnienie pierwszego zespołu w rozpoczynającej się wkrótce rundzie wiosennej.

Wymienieni są odpowiednio drugim i trzecim piłkarzem, który zasilił szeregi Korony Kielce w trakcie zimowego okienka transferowego. Przed nimi do „Żółto-Czerwonych” trafił Bojan Čečarić.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny! Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny! Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy