Koronawirus w Koronie Kielce, która chce przełożyć najbliższy mecz [OFICJALNIE]

Koronawirus w Koronie Kielce, która chce przełożyć najbliższy mecz [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce poinformowała o uzyskaniu kilku pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa w pierwszym zespole i dlatego zwróciła się z prośbą o przełożenie nadchodzącego ligowego spotkania z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Ekipa z województwa świętokrzyskiego wywalczyła w minionych trzech pojedynkach aż siedem punktów pod wodzą tymczasowego szkoleniowca w osobie Kamila Kuzery i dlatego z optymizmem podchodziła do zbliżającego się sobotniego starcia z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Obecnie dużo na to wskazuje, że ten mecz nie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie, ponieważ w szeregach „Żółto-Czerwonych” pojawiło się kilka pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa.

„We wtorek piłkarze oraz sztab szkoleniowy pierwszego zespołu Korony Kielce przeszli badania na obecność w organizmie koronawirusa SARS-CoV-2. W kilku przypadkach wyniki okazały się być pozytywne.

Zawodnicy oraz członkowie sztabu z pozytywnym wynikiem testu zostali natychmiast odizolowani od reszty zespołu. Jednocześnie informujemy, że w Klubie zostały wdrożone procedury wynikające z przepisów sanitarno-epidemiologicznych oraz zaleceń Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W następstwie klub wystąpił z wnioskiem o przełożenie sobotniego spotkania 23. kolejki Fortuna 1 Ligi, w której Żółto-Czerwoni mieli zmierzyć się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza” - czytamy w komunikacie.

***

Ekstraklasa: Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa przełożony [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy