Koronawirus znów utrudnia życie w Serie A. OFICJALNIE: Mecz Napoli - Genoa opóźniony o TRZY godziny

Koronawirus znów utrudnia życie w Serie A. OFICJALNIE: Mecz Napoli - Genoa opóźniony o TRZY godziny
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Serie A | Genoa

Spotkanie pomiędzy Napoli a Genoą zaplanowane na niedzielne popołudnie na 15:00 zostało opóźnione o trzy godziny i tym samym ma rozpocząć się o 18:00. Ta zmiana miała związek z koniecznością odbycia dodatkowych testów na obecność koronawirusa w szeregach drużyny gości.

Przedstawiciele zespołu z Genui poinformowali, że obligatoryjne testy na obecność koronawirusa dały pozytywny wynik u Mattii Perina.

Zaistniały fakt spowodował, że zgodnie z przyjętym we Włoszech protokołem medycznym cała drużyna musiała zostać jeszcze raz przebadana. Nowe testy zostały przeprowadzone w sobotę.

Klub nie wystosował do tej pory żadnego komunikatu na temat ich wyników, ale wiele na to wskazuje, że nie wykazały one niczego niepokojącego.

Jednocześnie ta formalność opóźniła jednak wyjazd „Rossoblu” do Neapolu. W związku z tym władze Lega Serie A poinformowały o przesunięciu terminu rozpoczęcia spotkania z godziny 15:00 na 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy