Koronawirus znów utrudnia życie w Serie A. OFICJALNIE: Mecz Napoli - Genoa opóźniony o TRZY godziny

Koronawirus znów utrudnia życie w Serie A. OFICJALNIE: Mecz Napoli - Genoa opóźniony o TRZY godziny
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Serie A | Genoa

Spotkanie pomiędzy Napoli a Genoą zaplanowane na niedzielne popołudnie na 15:00 zostało opóźnione o trzy godziny i tym samym ma rozpocząć się o 18:00. Ta zmiana miała związek z koniecznością odbycia dodatkowych testów na obecność koronawirusa w szeregach drużyny gości.

Przedstawiciele zespołu z Genui poinformowali, że obligatoryjne testy na obecność koronawirusa dały pozytywny wynik u Mattii Perina.

Zaistniały fakt spowodował, że zgodnie z przyjętym we Włoszech protokołem medycznym cała drużyna musiała zostać jeszcze raz przebadana. Nowe testy zostały przeprowadzone w sobotę.

Klub nie wystosował do tej pory żadnego komunikatu na temat ich wyników, ale wiele na to wskazuje, że nie wykazały one niczego niepokojącego.

Jednocześnie ta formalność opóźniła jednak wyjazd „Rossoblu” do Neapolu. W związku z tym władze Lega Serie A poinformowały o przesunięciu terminu rozpoczęcia spotkania z godziny 15:00 na 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Robert Lewandowski już tylko o bramkę od podium [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski już tylko o bramkę od podium [TOP 20] Willy Caballero wraca do Premier League Willy Caballero wraca do Premier League Ralf Rangnick komentuje debiut w roli szkoleniowca Manchesteru United: To prawdziwy promyczek Ralf Rangnick komentuje debiut w roli szkoleniowca Manchesteru United: To prawdziwy promyczek RB Lipsk wytypował faworyta na nowego trenera RB Lipsk wytypował faworyta na nowego trenera Marek Gołębiewski grzmi po meczu Legii Warszawa z Cracovią: Nie udało nam się tego dokonać od sierpnia Marek Gołębiewski grzmi po meczu Legii Warszawa z Cracovią: Nie udało nam się tego dokonać od sierpnia Najlepsi trenerzy reprezentacyjni 2021 roku. Olbrzymia przewaga zwycięzcy [IFFHS] Najlepsi trenerzy reprezentacyjni 2021 roku. Olbrzymia przewaga zwycięzcy [IFFHS] Legia Warszawa: Anonimowy debiutant zagrał z Cracovią. Kim jest Rui Gomes? Legia Warszawa: Anonimowy debiutant zagrał z Cracovią. Kim jest Rui Gomes?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy