Koronawirus znów utrudnia życie w Serie A. OFICJALNIE: Mecz Napoli - Genoa opóźniony o TRZY godziny

Koronawirus znów utrudnia życie w Serie A. OFICJALNIE: Mecz Napoli - Genoa opóźniony o TRZY godziny
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Serie A | Genoa

Spotkanie pomiędzy Napoli a Genoą zaplanowane na niedzielne popołudnie na 15:00 zostało opóźnione o trzy godziny i tym samym ma rozpocząć się o 18:00. Ta zmiana miała związek z koniecznością odbycia dodatkowych testów na obecność koronawirusa w szeregach drużyny gości.

Przedstawiciele zespołu z Genui poinformowali, że obligatoryjne testy na obecność koronawirusa dały pozytywny wynik u Mattii Perina.

Zaistniały fakt spowodował, że zgodnie z przyjętym we Włoszech protokołem medycznym cała drużyna musiała zostać jeszcze raz przebadana. Nowe testy zostały przeprowadzone w sobotę.

Klub nie wystosował do tej pory żadnego komunikatu na temat ich wyników, ale wiele na to wskazuje, że nie wykazały one niczego niepokojącego.

Jednocześnie ta formalność opóźniła jednak wyjazd „Rossoblu” do Neapolu. W związku z tym władze Lega Serie A poinformowały o przesunięciu terminu rozpoczęcia spotkania z godziny 15:00 na 18:00.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy