Koronawirus znów utrudnia życie w Serie A. OFICJALNIE: Mecz Napoli - Genoa opóźniony o TRZY godziny

Koronawirus znów utrudnia życie w Serie A. OFICJALNIE: Mecz Napoli - Genoa opóźniony o TRZY godziny
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Serie A | Genoa

Spotkanie pomiędzy Napoli a Genoą zaplanowane na niedzielne popołudnie na 15:00 zostało opóźnione o trzy godziny i tym samym ma rozpocząć się o 18:00. Ta zmiana miała związek z koniecznością odbycia dodatkowych testów na obecność koronawirusa w szeregach drużyny gości.

Przedstawiciele zespołu z Genui poinformowali, że obligatoryjne testy na obecność koronawirusa dały pozytywny wynik u Mattii Perina.

Zaistniały fakt spowodował, że zgodnie z przyjętym we Włoszech protokołem medycznym cała drużyna musiała zostać jeszcze raz przebadana. Nowe testy zostały przeprowadzone w sobotę.

Klub nie wystosował do tej pory żadnego komunikatu na temat ich wyników, ale wiele na to wskazuje, że nie wykazały one niczego niepokojącego.

Jednocześnie ta formalność opóźniła jednak wyjazd „Rossoblu” do Neapolu. W związku z tym władze Lega Serie A poinformowały o przesunięciu terminu rozpoczęcia spotkania z godziny 15:00 na 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy