Koronawirus znów utrudnia życie w Serie A. OFICJALNIE: Mecz Napoli - Genoa opóźniony o TRZY godziny

Koronawirus znów utrudnia życie w Serie A. OFICJALNIE: Mecz Napoli - Genoa opóźniony o TRZY godziny
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Serie A | Genoa

Spotkanie pomiędzy Napoli a Genoą zaplanowane na niedzielne popołudnie na 15:00 zostało opóźnione o trzy godziny i tym samym ma rozpocząć się o 18:00. Ta zmiana miała związek z koniecznością odbycia dodatkowych testów na obecność koronawirusa w szeregach drużyny gości.

Przedstawiciele zespołu z Genui poinformowali, że obligatoryjne testy na obecność koronawirusa dały pozytywny wynik u Mattii Perina.

Zaistniały fakt spowodował, że zgodnie z przyjętym we Włoszech protokołem medycznym cała drużyna musiała zostać jeszcze raz przebadana. Nowe testy zostały przeprowadzone w sobotę.

Klub nie wystosował do tej pory żadnego komunikatu na temat ich wyników, ale wiele na to wskazuje, że nie wykazały one niczego niepokojącego.

Jednocześnie ta formalność opóźniła jednak wyjazd „Rossoblu” do Neapolu. W związku z tym władze Lega Serie A poinformowały o przesunięciu terminu rozpoczęcia spotkania z godziny 15:00 na 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy