Kosecki mógł grać w Primera Division. Transfer latem?

Kosecki mógł grać w Primera Division. Transfer latem?
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Weszlo.com | Legia.net

Dziesiąty obecnie zespół Primera Division, Espanyol Barcelona chciał w ostatnim dniu okienka transferowego pozyskać Jakuba Koseckiego na zasadzie wypożyczenia. Sprawa upadła, ale Hiszpanie nadal będą obserwować Polaka.

Jak informuje portal Weszlo.com, na przeszkodzie transferu stanęło kilka czynników. Po pierwsze - forma transferu. Kosecki miał bowiem zostać najpierw wypożyczony na cztery miesiące i dopiero po tym czasie zespół z Barcelony miałby podjąć ewentualną decyzję o transferze definitywnym. Po drugie - termin. Załatwienie wszystkich formalności musiałoby zająć ledwie kilka godzin.
 
Najważniejsze okazało się jednak weto Henninga Berga, trenera lidera T-Mobile Ekstraklasy.
 
Espanyol jednak nie ma zamiaru zrezygnować z "Kosy". Temat transferu może wrócić latem, a wszystko zależy od samego zawodnika, który będzie musiał dobrą grą przekonać do siebie włodarzy hiszpańskiego zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy