Kosecki wyceniony przez Legię!

Kosecki wyceniony przez Legię!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Wirtualna Polska

Legia Warszawa podała kwotę, za którą Jakub Kosecki mógłby opuścić klub.

Pomocnik z Warszawy okazję do odejścia miał już zimą. Wówczas zainteresowanie nim wyraziła gdańska Lechia, jednak Kosecki zdecydował się zostać w Legii i walczyć o miejsce w składzie. Wiosna nie była jednak dla niego udana, bo poczynania zespołu z reguły obserwował z ławki rezerwowych.

"Wojskowi" postanowili więc wyznaczyć cenę jego karty zawodniczej. To 300 tysięcy euro, czyli kwota stosunkowa niska, stanowiąca dowód na determinację stołecznych włodarzy do pozbycia się swojego 24-letniego piłkarza. Koseckim interesowało się szwajcarskie FC Lucern, ale to nie jedyna możliwa opcja Polaka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy