Kosecki wyceniony przez Legię!

Kosecki wyceniony przez Legię!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Wirtualna Polska

Legia Warszawa podała kwotę, za którą Jakub Kosecki mógłby opuścić klub.

Pomocnik z Warszawy okazję do odejścia miał już zimą. Wówczas zainteresowanie nim wyraziła gdańska Lechia, jednak Kosecki zdecydował się zostać w Legii i walczyć o miejsce w składzie. Wiosna nie była jednak dla niego udana, bo poczynania zespołu z reguły obserwował z ławki rezerwowych.

"Wojskowi" postanowili więc wyznaczyć cenę jego karty zawodniczej. To 300 tysięcy euro, czyli kwota stosunkowa niska, stanowiąca dowód na determinację stołecznych włodarzy do pozbycia się swojego 24-letniego piłkarza. Koseckim interesowało się szwajcarskie FC Lucern, ale to nie jedyna możliwa opcja Polaka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy