Kosta Runjaić winny spadku formy rewelacji Legii Warszawa?! „Mam poważne wątpliwości, czy dobrze zarządza jego talentem”

Kosta Runjaić winny spadku formy rewelacji Legii Warszawa?! „Mam poważne wątpliwości, czy dobrze zarządza jego talentem” fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Mateusz Rokuszewski bierze pod uwagę fakt, że spadek formy Ernesta Muçiego w Legii Warszawa może być efektem niewłaściwego zarządzania jego talentem przez trenera Kostę Runjaicia.

Reprezentant Albanii rozpoczął stosunkowo udanie bieżące zmagania i kilkukrotnie pokazał się z bardzo dobrej strony w barwach „Wojskowych”, przechylając szalę zwycięstwa na ich korzyść w spotkaniach przeciwko Austrii Wiedeń, Aston Villi czy Widzewowi Łódź.

Ostatnio obniżył jednak loty i nie zaprezentował się zbyt dobrze w serii przegranych spotkań przez Legię Warszawa.

Mateusz Rokuszewski nie wyklucza, że nagły spadek formy Ernesta Muçiego może być efektem niewłaściwego zarządzania jego talentem przez trenera Kostę Runjaicia.

- Jestem rozdarty, jeśli chodzi o jego sprawę. Mam poważne wątpliwości, czy Kosta Runjaić dobrze zarządza jego talentem. Były chwile w meczach, w których mógł na niego postawić, żeby jego pewność siebie wzrosła, a mimo wszystko tego nie robił, choć początek sezonu miał udany - zauważył dziennikarz w programie zapowiadającym rywalizację z HŠK Zrinjski Mostar w Lidze Konferencji Europy na kanale Meczyki.pl.

- Z drugiej strony oglądam mecze z Jagiellonią, Rakowem, Stalą - kiedy drużyna jest w kryzysie i potrzebuje indywidualnych błysków - i wspomniany Muçi wychodzi w podstawowej jedenastce i jest jednym z najgorszych zawodników na boisku. Uważam zatem, że obie strony muszą dać z siebie więcej, żeby to mogło zafunkcjonować - dodał, zauważając również brak postępów po stronie samego piłkarza.

Albańczyk zanotował siedem trafień i asystę w 24 meczach w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy