Koszmar El Hamdaoui\'ego w Ajaxie trwa

Koszmar El Hamdaoui\'ego w Ajaxie trwa
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Voetbal International

Przejście Mounira El Hamdaoui'ego do Fiorentiny ostatecznie zakończyło się niepowodzeniem. Wszystko - jak to zwykle bywa - rozbiło się o pieniądze.

Fiorentinie nie udało się otrzymać bankowej gwarancji potrzebnej do zakontraktowania Marokańczyka. Snajper Ajaxu zostanie więc jeszcze przez najbliższe pół roku na Amsterdam Arenie. Wcześniej był możliwy jeszcze jego transfer do Evertonu, jednak po zatrudnieniu Nikicy Jelavicia "The Toffees" na pewno nie znajdą funduszy na taki transfer last minute.

To fatalna wiadomość dla zawodnika, który popadł w niełaskę u trenera Franka De Boera. Wystarczy powiedzieć, że ostatni raz pojawił się on na boisku w kwietniu zeszłego roku.

Wszystko wskazywało więc na to, że dni El Hamdaoui'ego w Ajaxie są skończone, a sam zawodnik z bliska pozna uroki Toskanii. Nie było to mu jednak dane, jako że jego obecny klub zażądał od "Violi" gwarancji bankowej. Tego warunku działaczom klubu z Florencji spełnić się niestety nie udało.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy