Koszmarny błąd bramkarza Grenoble. Francuski Janusz Jojko [WIDEO]

Koszmarny błąd bramkarza Grenoble. Francuski Janusz Jojko [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Brice Maubleu zapamięta na długo swój występ przeciwko Caen (0:2) na zapleczu Ligue 1 ze względu na kompletnie nieudaną próbę wznowienia gry, która zakończyła się zdobyciem gola samobójczego przez golkipera Grenoble.

Doświadczony bramkarz nie mógł być zadowolony z początkowego fragmentu spotkania w wykonaniu swojej drużyny, ponieważ goście wyszli na prowadzenie już w 17. minucie meczu po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym.

Piłkarze Caen niecałe 60 sekund później mogli się cieszyć z podwyższenia prowadzenia przy olbrzymim wkładzie wspomnianego 30-letniego zawodnika, który przy próbie wznowienia gry nie wypuścił we właściwym momencie futbolówki z ręki i ta w efekcie wylądowała w jego bramce.

Zachowanie Brice'a Maubleu bardzo przypomina nam pamiętną sytuację z naszych boisk, kiedy to Janusz Jojko w sezonie 1986/1987 w bardzo podobnych okolicznościach wrzucił piłkę do bramki Ruchu Chorzów, co przyczyniło się do spadku klubu do II ligi.

Powtórzenie podobnego scenariusza raczej nie grozi drużynie Grenoble, ale trzeba zaznaczyć, że przez tę porażkę ma już aż dwanaście punktów straty do miejsca gwarantującego grę w barażach o Ligue 1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy