Koszmarny błąd bramkarza Grenoble. Francuski Janusz Jojko [WIDEO]

Koszmarny błąd bramkarza Grenoble. Francuski Janusz Jojko [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Brice Maubleu zapamięta na długo swój występ przeciwko Caen (0:2) na zapleczu Ligue 1 ze względu na kompletnie nieudaną próbę wznowienia gry, która zakończyła się zdobyciem gola samobójczego przez golkipera Grenoble.

Doświadczony bramkarz nie mógł być zadowolony z początkowego fragmentu spotkania w wykonaniu swojej drużyny, ponieważ goście wyszli na prowadzenie już w 17. minucie meczu po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym.

Piłkarze Caen niecałe 60 sekund później mogli się cieszyć z podwyższenia prowadzenia przy olbrzymim wkładzie wspomnianego 30-letniego zawodnika, który przy próbie wznowienia gry nie wypuścił we właściwym momencie futbolówki z ręki i ta w efekcie wylądowała w jego bramce.

Zachowanie Brice'a Maubleu bardzo przypomina nam pamiętną sytuację z naszych boisk, kiedy to Janusz Jojko w sezonie 1986/1987 w bardzo podobnych okolicznościach wrzucił piłkę do bramki Ruchu Chorzów, co przyczyniło się do spadku klubu do II ligi.

Powtórzenie podobnego scenariusza raczej nie grozi drużynie Grenoble, ale trzeba zaznaczyć, że przez tę porażkę ma już aż dwanaście punktów straty do miejsca gwarantującego grę w barażach o Ligue 1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy