Koszulka reprezentacji Hiszpanii na Euro 2020 [FOTO]

Koszulka reprezentacji Hiszpanii na Euro 2020 [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footyheadlines.com

Portal Footyheadlines.com przedstawił wygląd koszulki reprezentacji Hiszpanii na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy.

Hiszpańska federacja nie wykluczała rozstania z Adidasem, ale ostatecznie to niemiecki gigant przygotował najnowsze koszulki „La Furia Roja”. Tradycyjnie będą one czerwone z domieszką żółtego. Na przedniej części trykotu znajdzie się kilka odcieni tego pierwszego koloru. Przedzielone zostały one cienkimi paskami. W różnych odcieniach będą również rękawki.

Spodenki w pierwszym zestawie strojów będą granatowe.

Hiszpanie zmierzą się w najbliższych tygodniach z Maltą oraz Rumunią (15 i 18 listopada). W ośmiu dotychczasowych meczach kwalifikacyjnych zdobyli oni 20 punktów i są już pewni awansu na Euro 2020.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy