Kováč wróci do Sparty?

Kováč wróci do Sparty?
Redakcja
Redakcja
Źródło: efotbal.cz

Radoslav Kováč może być kolejnym znanym czeskim piłkarzem, który wróci do rodzimej ligi po latach zagranicznych wojaży. 32-letnim obrońcą interesuje się Sparta Praga, która już rozpoczęła poszukiwanie zawodnikó(...)

Radoslav Kováč może być kolejnym znanym czeskim piłkarzem, który wróci do rodzimej ligi po latach zagranicznych wojaży. 32-letnim obrońcą interesuje się Sparta Praga, która już rozpoczęła poszukiwanie zawodników, którzy w styczniu mogliby zasilić zespół.

Już w czasie zimowego okienka transferowego z praskim zespołem może się pożegnać dwóch innych znanych, doświadczonych obrońców. Tomáš Řepka i Erich Brabec otrzymali od kierownictwa wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców.

Kováč chce opuścić FC Basel, gdyż jak do tej pory nie potrafił wywalczyć sobie pewnego miejsca w składzie i większość czasu spędzał głównie na ławce rezerwowych. Ostateczna decyzja co do transferu będzie zależeć nie tylko od samego zawodnika ale również od Jaroslava Hřebíka, który od stycznia ma zostać nowym dyrektorem sportowym Sparty zastępując Jozefa Chovanca.

Radoslav Kováč rozpoczynał swoją karierę w Sigmie Olomouc z której w 2003 roku trafił do Sparty Praga. Od 2005 roku występował w takich klubach jak Spartak Moskwa, West Ham United i ostatnio w FC Basel do którego trafił w lipcu tego roku za 500 tys. euro. Na swoim koncie ma 30 spotkań w reprezentacji narodowej Czech i dwie zdobyte bramki na koncie.
Więcej na temat: Czechy Szwajcaria

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy