Krychowiak: Polacy będą wspierać Sevillę

Krychowiak: Polacy będą wspierać Sevillę
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Transfery.info

Grzegorz Krychowiak zabrał głos w sprawie zbliżającego się wielkimi krokami finału Ligi Europy, który zostanie rozegrany w przyszłym tygodniu w Warszawie.

W najbliższą środę Sevilla podejmie na Stadionie Narodowym ukraińskie Dnipro Dniepropietrowsk. Pomocnik reprezentacji Polski występujący w barwach hiszpańskiego zespołu powiedział, iż występ w ojczyźnie w tak ważnym spotkaniu będzie dla niego wielkim przeżyciem.

- To będzie wyjątkowa chwila, nie możemy również zapomnieć, że przed nami ciężki mecz, gdyż Dnipro wyeliminowało tak silną drużynę, jak Napoli. Musimy skupić się na wygrywaniu, ponieważ kibice pamiętają zwycięzców, a nie przegranych - powiedział 25-letni gracz andaluzyjskiej ekipy.

Krychowiak podkreślił również wagę najbliższego meczu ligowego przeciwko Maládze, w którym to Sevilla może zapewnić sobie czwartą pozycję w Primera Division.

Posiadający polskie korzenie Timothée Kolodziejczak również wypowiedział się na temat tego meczu - reprezentant francuskich młodzieżówek stwierdził, że mimo iż nigdy nie był w naszym kraju,  liczy na zwycięstwo dla polskich rodzin i kibiców.

Reprezentant „Biało-Czerwonych” zaliczył dwanaście występów, natomiast Kolodziejczak ma na swoim koncie osiem gier w tej edycji Ligi Europy. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy