Krychowiak w Arsenalu jeszcze zimą?!

Krychowiak w Arsenalu jeszcze zimą?!
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Daily Mirror

Daily Mirror donosi, że wypożyczenie Lucho Gonzaleza do Sevilli może otworzyć drogę do transferu Grzegorza Krychowiaka.

Zainteresowany usługami Polaka już od jakiegoś czasu jest Arsene Wenger, menedżer Arsenalu. Skauci „Kanonierów” regularnie oglądają Krychowiaka w La Liga, a sam zawodnik w grudniu, z okazji Día de los Santos Inocentes (hiszpański odpowiednik prima aprilis) ogłosił, że dogadał się już z angielskim klubem.
Może się okazać, że jego żart był proroczy. Sevilla ma bowiem wypożyczyć z Al Rayyan Lucho Gonzaleza, grającego na pozycji Krychowiaka. To zaś powinno otworzyć przed Polakiem drogę na The Emirates.


Klauzula odstępnego zawarta w kontrakcie Krychowiaka wynosi 30 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy