Krzysztof Piątek ma problem. Hertha sięga po środkowego napastnika

Krzysztof Piątek ma problem. Hertha sięga po środkowego napastnika fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fussballtransfers.com

Hertha walczy o angaż Ui-jo Hwanga - podaje Fussballtransfers.com. Do Girondins Bordeaux wpłynęła oferta za środkowego napastnika, co może zwiastować kłopoty dla Krzysztofa Piątka.

Ostatnie miesiące są dla Polaka niezwykle trudne. Najpierw kontuzja, potem operacja, a w konsekwencji przegapione EURO 2020. Wygląda jednak na to, że to nie koniec problemów.

Chociaż 26-latek dochodzi do siebie po złamaniu kostki, „Stara Dama” nie próżnuje w kwestii wzmocnienia siły ognia i po sprowadzeniu Stevana Joveticia, dąży do zakontraktowania następnego środkowego napastnika.

Na radarach berlińczyków znalazł się Ui-jo Hwang, autor hat-tricka w meczu reprezentacyjnym z Hondurasem na Igrzyskach Olimpijskich. Co więcej, jak donosi Fussballtransfers.com, ekipa z Bundesligi złożyła już za Koreańczyka ofertę.

Propozycja opiewała na kwotę 10 milionów euro, ale została odrzucona. To jednak nie oznacza, że zainteresowanie 28-latkiem ustanie, tym bardziej w obliczu sprzedaży Jhona Córdoby za 20 milionów euro.

Atutem zawodnika Girondins Bordeaux jest z pewnością jego wszechstronność. Poza środkiem ataku, może on bowiem występować na pozycji rozgrywającego oraz skrzydłowego.

W sezonie 2020/2021 reprezentant Korei Południowej rozegrał 37 meczów, zdobył 12 bramek i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy