Krzysztof Piątek po meczu z Chile: Z tym mieliśmy problem

Krzysztof Piątek po meczu z Chile: Z tym mieliśmy problem fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Krzysztof Piątek był bohaterem starcia przeciwko Chile (1-0). Zaraz po rywalizacji skomentował on postawę swoją i kolegów.

Reprezentacja Polski lada dzień wylatuje do Kataru, ale zanim się to stanie, podopieczni Czesława Michniewicza rozegrali jeszcze jedno spotkanie towarzyskie - z Chile.

Lepsi okazali się „Biało-czerwoni”, którzy wygrali 1-0. Bramkę na wagę triumfu zdobył Krzysztof Piątek.

Zaraz po spotkaniu napastnik Salernitany odniósł się do boiskowych wydarzeń.

- Jeśli chodzi o tę wygraną, kluczem do sukcesu byli dziś zmiennicy. Każdy z nas dał coś od siebie i dzięki temu zagraliśmy na większej intensywności. Dodatkowo cieszy czyste konto - stwierdził.

Gdzie napastnik widzi mankamenty?

- Mamy pewne kwestie do poprawy. Dziś mieliśmy problemy w rozegraniu, a w drużynie przeciwnej bardzo dobrze poczynał sobie Arturo Vidal. Wiadomo, że boisko było ciężkie, ale zarazem równe dla obu stron. Nie możemy teraz szukać wymówek - dodaje.

Już w najbliższy wtorek Polska zmierzy się z Meksykiem. Początek tego meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata o 17:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy