Krzysztof Piątek priorytetem przedstawiciela Serie A

Krzysztof Piątek priorytetem przedstawiciela Serie A fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Salernitana nadal nalega na transfer Krzysztofa Piątka - informuje Gianluca Di Marzio.

Krzysztof Piątek spędził ostatnich kilka miesięcy w Fiorentinie. Choć miał pozytywny początek przygody z tym zespołem, to ostatecznie i tak działacze nie zdecydowali się go wykupić.

Reprezentant Polski wrócił więc do Herthy i właśnie z tym zespołem przygotowuje się do rozgrywek. W tle natomiast toczą się rozmowy w kwestii jego przyszłości. Bo choć trener Sandro Schwarz jest z niego zadowolony, to były atakujący między innymi AC Milanu zmieni barwy.

Mówiono o nim między innymi w kontekście Fenerbahçe, ale do tego ruchu raczej nie dojdzie.

Bardziej prawdopodobny jest powrót na Półwysep Apeniński i według ustaleń Gianluki Di Marzio Piątka bierze się wciąż bardzo poważnie w kontekście przenosin do Salernitany.

Co więcej, włoski dziennikarz twierdzi, że to właśnie Piątek stanowi obecnie dla władz tej ekipy priorytet. W tym przypadku w grę wchodziłoby wypożyczenie z opcją wykupu.

Wcześniej ta sama ekipa interesowała się także Arkadiuszem Milikiem, ale ten raczej pozostanie w Olympique'u Marsylia.

Krzysztof Piątek w ramach wypożyczenia do Fiorentiny rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 18 spotkań, a w tym czasie był w stanie strzelić sześć bramek.

Jego umowa z Herthą wygasa 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy