Krzysztof Piątek przywitał się z kibicami Fiorentiny

Krzysztof Piątek przywitał się z kibicami Fiorentiny fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Krzysztof Piątek [Twitter]

Krzysztof Piątek, były piłkarz Genoi i Milanu, powrócił do Włoch. Ekscytacja kibiców włoskiego calcio jest spora, a Polak właśnie wystosował pierwsze słowa do fanów Fiorentiny.

„Pjona” eksplodował z formą strzelecką w „Rossoblu” i chociaż nie wiodło mu się już tak dobrze na San Siro, kibice nie zapomnieli barwnej postaci.

Atakujący zasłynął na włoskich boiskach ze swojej cieszynki. Rewolwery były pokazywane we wszystkich mediach, stając się znakiem rozpoznawczym gracza. Doszło nawet do tego, że opatentował on swój sposób celebracji goli.

Teraz reprezentant Polski wrócił do Włoch i zasilił barwy Fiorentiny. Liczy, że po dwóch przeciętnych latach w Herthcie, uda mu się wrócić na właściwe tory.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że wracam do Włoch, gdzie zawsze czułem się świetnie! Dziękuję „Violi” za zaufanie, teraz chcę udowodnić swoją wartość. Mam nadzieję, że w tym miejscu będę miał wiele powodów do radości” – napisał w mediach społecznościowych Krzysztof Piątek, w ten sposób witając się z kibicami.

26-latek przybył na Stadio Artemio Franchi w ramach półrocznego wypożyczenia z opcją kupna szacowaną na 15 milionów euro. Jego zadaniem jest wspieranie w strzelaniu goli Dušana Vlahovicia, chyba że Serb wcześniej zmieni klub.

Polak jak dotąd w Serie A zanotował 26 trafień.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy