Krzysztof Piątek wrócił do treningów. Ale do gry jeszcze dość daleko [OFICJALNIE]

Krzysztof Piątek wrócił do treningów. Ale do gry jeszcze dość daleko [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hertha BSC

Krzysztof Piątek w piątek wrócił do treningów z drużyną Herthy. Polak pauzował przez 113 dni.

W maju było rozgrywane spotkanie Bundesligi pomiędzy Herthą a Schalke. Wtedy lepsi okazali się ci pierwsi, którzy pokonali rywala rezultatem 2-1. Wynik zszedł jednak tego dnia na drugi plan.

Wszystko przez sytuację, do której doszło w 58. minucie. Wówczas plac gry musiał opuścić Krzysztof Piątek, a jego miejsce zajął Jessic Ngankam. Wszystko przez kontuzję.

Polak natychmiast udał się do pobliskiego szpitala, gdzie przeszedł szczegółowe badania. Te wykazały złamanie kostki i niezbędna była operacja, która uniemożliwiła mu występ na EURO 2020.

Teraz po żmudnej rehabilitacji Polak wraca do treningów. W piątek zameldował się w bazie treningowej i po raz pierwszy wybiegł na boisko.

W najbliższych dniach będzie starał się wypracować formę, która pozwoli mu wrócić do ligowych zmagań. Wstępnie mówi się, że w Bundeslidze będzie mógł zagrać za blisko trzy tygodnie.

Powrót atakującego jest dla sztabu szkoleniowego bardzo ważny, bo po trzech kolejkach Hertha zamyka tabelę z zerowym dorobkiem punktowym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy