Kubo szykuje się do zimowej przeprowadzki

Kubo szykuje się do zimowej przeprowadzki fot. Villarreal CF
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

Takefusa Kubo najprawdopodobniej w najbliższych tygodniach zakończy przedwcześnie swój pobyt w Villarrealu na rzecz przenosin do Getafe - uważa „AS”.

Jedenastokrotny reprezentant Japonii wierzył głęboko w to, że po zaliczeniu udanego pobytu na zasadzie wypożyczenia w Mallorce będzie w stanie prowadzić sobie w silniejszym klubie, który stanowiłby dla niego ostatni przystanek przed podjęciem ewentualnej walki o znalezienie uznania w oczach Zinédine'a Zidane'a w Realu Madryt.

Z tego też powodu 19-letni skrzydłowy zdecydował się na tymczasową przeprowadzkę do Villarrealu i po pierwszej części trwającego sezonu nie może być zadowolony z dokonanego wyboru, ponieważ nie należy on do ulubieńców Unaia Emery'ego.

Sam piłkarz miał już otwarcie wyrazić swoje niezadowolenie z tego faktu i zapragnął dokonać zmiany otoczenia w trakcie zimowego okna transferowego.

Sprzeciwu wobec takiej sytuacji nie zgłasza wspomniany szkoleniowiec, który przyznał wprost, że nie stawia na Takefusę Kubo, ponieważ ten niczego specjalnego mu nie oferuje.

Dziennikarze „AS-a” przekonują, że trudne położenie Japończyka postara się wykorzystać Getafe.

„Azulones” mieli już nawet uzyskać zgodę na pozyskanie ofensywnego zawodnika ze strony „Królewskich” i teraz muszą jeszcze porozumieć się z 19-latkiem, który chciałby zapewne otrzymać zapewnienie odgrywania bardziej znaczącej roli w ich szeregach niż to ma miejsce w „Żółtej łodzi podwodnej”.

Poza ekipą z Coliseum Alfonso Pérez o względy utalentowanego skrzydłowego zabiegają także Betis oraz Real Sociedad.

Getafe celuje w najbliższych tygodniach nie tylko w pozyskanie wspomnianego Japończyka z Realu Madryt, ale także w nawiązanie tymczasowej współpracy Carlesem Aleñą z Barcelony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy