Kulenović może wrócić do Dinama Zagrzeb. Trwają negocjacje

Kulenović może wrócić do Dinama Zagrzeb. Trwają negocjacje fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net I Przegląd Sportowy

Czwartkowy mecz z Rangersami w IV rundzie eliminacji Ligi Europy (0:1) mógł być dla Sandro Kulenovicia ostatnim w barwach Legii Warszawa.

Jak podają zgodnie portal Legia.net oraz „Przegląd Sportowy”, władze Legii prowadzą rozmowy z przedstawicielami Dinama Zagrzeb, którzy chcą Kulenovicia z powrotem u siebie. Negocjacje są zaawansowane, Chorwaci przebywają obecnie w Warszawie. 19-letni napastnik na pewno nie zagra w niedzielnym meczu wicemistrza Polski z Rakowem Częstochowa. Sprawa jego transferu powinna się wkrótce wyjaśnić.

Kilka tygodni temu Kulenović był już łączony z Barnsley. Beniaminek Championship oferował za niego dwa miliony euro. Legia.net podkreśla, że przenosinami w tym kierunku nie był jednak zainteresowany sam zawodnik.

Teraz może być inaczej. Prowadzone przez Nenada Bjelicę Dinamo zagra w Lidze Mistrzów. Jego rywalami w grupie C będą Manchester City, Atalanta oraz Szachtar Donieck.

Kulenović szkolił się w Dinamie przez wiele lat. Z Zagrzebia do Warszawy przeniósł się w 2016 roku. Jego dotychczasowy bilans w koszulce Legii to 36 występów, sześć bramek i asysta. Ostatnio był jej podstawowym napastnikiem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca! OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy