Kuriozalne sceny przed meczem Francja - Albania. Pomylono hymn [WIDEO]

Kuriozalne sceny przed meczem Francja - Albania. Pomylono hymn [WIDEO]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

O 20:45 miało rozpocząć się spotkanie eliminacyjne do Euro 2020 z udziałem Francji i Albanii. Start się jednak opóźnił, a wszystko przez… pomylony hymn Albanii.

W piątej kolejce fazy grupowej eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 mierzą się ze sobą „Trójkolorowi” i „Orły”. Zawody rozpoczęły się jednak z opóźnieniem.

Wszystko przez fakt, że zamiast hymnu Albanii wybrzmiał hymn Andory. Skonsternowani zawodnicy nie wiedzieli, jak się mają zachować. Następnie swój hymn usłyszeli Francuzi i gdy wydawało się, że wszyscy zapomną o wpadce i mecz się wkrótce rozpocznie, podrażnieni Albańczycy odmówili gry.

Co się wydarzyło później? Spiker stadionowy za błąd przeprosił nie Albanię, a… Armenię. Kuriozum goni kuriozum.

Abstrahując od tego, Francuzi prowadzą z Albanią już 2:0, a gole strzelili kolejno Kingsley Coman i Olivier Giroud

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca! OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy