Kurt Zouma pokrzyżuje plany Chelsea. Francuz bliżej zmiany klubu wewnątrz Premier League

Kurt Zouma pokrzyżuje plany Chelsea. Francuz bliżej zmiany klubu wewnątrz Premier League fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Julien Maynard (Twitter)

Kurt Zouma nie traktuje możliwości przenosin do Sevilli jako jedną ze swoich głównych opcji - uważa Julien Maynard z TF1.

Chelsea wykazała w ostatnim czasie poważne zainteresowanie usługami Julesa Koundé i podjęła z Sevillą stosowne rozmowy na temat ustalenia warunków transferu środkowego obrońcy, który bardzo przychylnym okiem spojrzał na ewentualną przeprowadzkę do zwycięzcy ostatniej edycji Ligi Mistrzów.

„The Blues” dysponują wystarczającymi środkami, aby podjąć próbę pozyskania 22-latka, ale woleliby znaczących ich część zachować w klubowej kasie. Z tego też względu wyrazili gotowość do włączenia w całą operację Kurta Zoumy.

Rodak defensora ekipy z Andaluzji nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem Thomasa Tuchela, który wyżej ceni sobie umiejętności prezentowane między innymi przez Antonio Rüdigera, dlatego jest gotów poświęcić Francuza na rzecz sprowadzenia jego młodszego kolegi z kadry „Trójkolorowych”.

Transakcja w tej formie wydaje się jednak bardzo trudna do zrealizowania, ponieważ drużyna z LaLigi miałaby problem ze spełnieniem oczekiwań finansowych 26-latka. Ponadto ten nie traktuje możliwości przenosin do Sevilli jako jedną z głównych swoich opcji.

Na taki stan rzeczy wskazuje Julien Maynard z TF1, który uważa, że Tottenham, Crystal Palace i West Hamu United prowadzą rozmowy z ekipą ze Stamford Bridge w sprawie sprowadzenia do siebie Zoumy.

Z grona tych klubów największą determinacją mają wykazywać się „Młoty”, które przygotowują „wielką ofertę” za francuskiego defensora.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy