Kurt Zouma pokrzyżuje plany Chelsea. Francuz bliżej zmiany klubu wewnątrz Premier League

Kurt Zouma pokrzyżuje plany Chelsea. Francuz bliżej zmiany klubu wewnątrz Premier League fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Julien Maynard (Twitter)

Kurt Zouma nie traktuje możliwości przenosin do Sevilli jako jedną ze swoich głównych opcji - uważa Julien Maynard z TF1.

Chelsea wykazała w ostatnim czasie poważne zainteresowanie usługami Julesa Koundé i podjęła z Sevillą stosowne rozmowy na temat ustalenia warunków transferu środkowego obrońcy, który bardzo przychylnym okiem spojrzał na ewentualną przeprowadzkę do zwycięzcy ostatniej edycji Ligi Mistrzów.

„The Blues” dysponują wystarczającymi środkami, aby podjąć próbę pozyskania 22-latka, ale woleliby znaczących ich część zachować w klubowej kasie. Z tego też względu wyrazili gotowość do włączenia w całą operację Kurta Zoumy.

Rodak defensora ekipy z Andaluzji nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem Thomasa Tuchela, który wyżej ceni sobie umiejętności prezentowane między innymi przez Antonio Rüdigera, dlatego jest gotów poświęcić Francuza na rzecz sprowadzenia jego młodszego kolegi z kadry „Trójkolorowych”.

Transakcja w tej formie wydaje się jednak bardzo trudna do zrealizowania, ponieważ drużyna z LaLigi miałaby problem ze spełnieniem oczekiwań finansowych 26-latka. Ponadto ten nie traktuje możliwości przenosin do Sevilli jako jedną z głównych swoich opcji.

Na taki stan rzeczy wskazuje Julien Maynard z TF1, który uważa, że Tottenham, Crystal Palace i West Hamu United prowadzą rozmowy z ekipą ze Stamford Bridge w sprawie sprowadzenia do siebie Zoumy.

Z grona tych klubów największą determinacją mają wykazywać się „Młoty”, które przygotowują „wielką ofertę” za francuskiego defensora.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna” Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy