Kurt Zouma pokrzyżuje plany Chelsea. Francuz bliżej zmiany klubu wewnątrz Premier League

Kurt Zouma pokrzyżuje plany Chelsea. Francuz bliżej zmiany klubu wewnątrz Premier League fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Julien Maynard (Twitter)

Kurt Zouma nie traktuje możliwości przenosin do Sevilli jako jedną ze swoich głównych opcji - uważa Julien Maynard z TF1.

Chelsea wykazała w ostatnim czasie poważne zainteresowanie usługami Julesa Koundé i podjęła z Sevillą stosowne rozmowy na temat ustalenia warunków transferu środkowego obrońcy, który bardzo przychylnym okiem spojrzał na ewentualną przeprowadzkę do zwycięzcy ostatniej edycji Ligi Mistrzów.

„The Blues” dysponują wystarczającymi środkami, aby podjąć próbę pozyskania 22-latka, ale woleliby znaczących ich część zachować w klubowej kasie. Z tego też względu wyrazili gotowość do włączenia w całą operację Kurta Zoumy.

Rodak defensora ekipy z Andaluzji nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem Thomasa Tuchela, który wyżej ceni sobie umiejętności prezentowane między innymi przez Antonio Rüdigera, dlatego jest gotów poświęcić Francuza na rzecz sprowadzenia jego młodszego kolegi z kadry „Trójkolorowych”.

Transakcja w tej formie wydaje się jednak bardzo trudna do zrealizowania, ponieważ drużyna z LaLigi miałaby problem ze spełnieniem oczekiwań finansowych 26-latka. Ponadto ten nie traktuje możliwości przenosin do Sevilli jako jedną z głównych swoich opcji.

Na taki stan rzeczy wskazuje Julien Maynard z TF1, który uważa, że Tottenham, Crystal Palace i West Hamu United prowadzą rozmowy z ekipą ze Stamford Bridge w sprawie sprowadzenia do siebie Zoumy.

Z grona tych klubów największą determinacją mają wykazywać się „Młoty”, które przygotowują „wielką ofertę” za francuskiego defensora.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy