Kurt Zouma prawdopodobnie pożegna się z Chelsea

Kurt Zouma prawdopodobnie pożegna się z Chelsea fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Julien Maynard

Kurt Zouma może opuścić tego lata Chelsea - informuje Julien Maynard.

Jak napisał francuski dziennikarz na Twitterze, można spodziewać się, że 26-letni obrońca pożegna się w tym oknie ze Stamford Bridge. Po zawodnika zgłosiło się już Wolverhampton Wanderers, lecz sam Zouma odmówił. Zainteresowanie jego osobą wykazują również Everton i Tottenham, a także Roma. José Mourinho początkowo chciałby go wypożyczyć. Kierunek transferu na razie nie jest przesądzony, ale same przenosiny piłkarza są bardzo prawdopodobne.

Zouma jest związany z Chelsea od 2014 roku. W międzyczasie londyńczycy wypożyczali go do Saint-Étienne, Stoke City oraz Evertonu. W tym ostatnim spędził sezon 2018/2019.

Jeśli chodzi o występy w koszulce Chelsea, Zouma zgromadził ich do tej pory 150. W poprzednim sezonie rozegrał 24 spotkania w Premier League, notując w nich pięć trafień. Licząc wszystkie rozgrywki, wybiegał na murawy 36 razy.

Kontrakt łączy obie strony do 30 czerwca 2023 roku.

Zouma był członkiem francuskiej kadry na EURO 2020, ale w czasie turnieju nie pojawił się na boisku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy