Kuszenie Toniego

Kuszenie Toniego
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Fox Sports | SBS

Napastnik Hellas Verona Luca Toni dostał propozycję z australijskiego Adelaide United.

38-letni Włoch w lipcu stanie się wolnym zawodnikiem i bez przeszkód będzie mógł sobie wybrać być może ostatni klub w swojej karierze. Na razie etap negocjacji z Adelaide jest bardzo wczesny, dlatego można oczekiwać konkurencji ze strony innych klubów.

- W każdym dużym mieście jest obiecująca włoska społeczność, Adelaide nie różni się pod tym względem. Z kolei Toniemu z pewnością nie brakuje jakości. Mógłby zrobić różnicę w każdym zespole A-League - powiedział Michael Petrillo, prezes klubu.

Toni, mimo zaawansowanego wieku, jest wciąż w znakomitej formie. W tym sezonie w 37 meczach strzelił 21 bramek, co daje mu pozycję lidera klasyfikacji strzelców na kolejkę przed końcem sezonu. Co warte podkreślenia, 33 spotkania rozegrał w pełnym wymiarze czasowym.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy