Kuszenie Toniego

Kuszenie Toniego
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Fox Sports | SBS

Napastnik Hellas Verona Luca Toni dostał propozycję z australijskiego Adelaide United.

38-letni Włoch w lipcu stanie się wolnym zawodnikiem i bez przeszkód będzie mógł sobie wybrać być może ostatni klub w swojej karierze. Na razie etap negocjacji z Adelaide jest bardzo wczesny, dlatego można oczekiwać konkurencji ze strony innych klubów.

- W każdym dużym mieście jest obiecująca włoska społeczność, Adelaide nie różni się pod tym względem. Z kolei Toniemu z pewnością nie brakuje jakości. Mógłby zrobić różnicę w każdym zespole A-League - powiedział Michael Petrillo, prezes klubu.

Toni, mimo zaawansowanego wieku, jest wciąż w znakomitej formie. W tym sezonie w 37 meczach strzelił 21 bramek, co daje mu pozycję lidera klasyfikacji strzelców na kolejkę przed końcem sezonu. Co warte podkreślenia, 33 spotkania rozegrał w pełnym wymiarze czasowym.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania Brzęczka na wrześniowe mecze [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania Brzęczka na wrześniowe mecze [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Willian w Arsenalu OFICJALNIE: Willian w Arsenalu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy