Kwaramania w Neapolu. Nazwali dziecko na cześć gwiazdy Napoli

Kwaramania w Neapolu. Nazwali dziecko na cześć gwiazdy Napoli fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Spazionapoli.it

W Neapolu urodziło się pierwsze dziecko o imieniu Khvicha. Dokładnie rzecz ujmując Daniele, Khvicha - informuje Spazionapoli.it.

Daniele, Khvicha przyszedł na świat 31 marca w Clinica Santa Patrizia i jest synem Armando oraz Clary, kibiców Napoli. Para zdecydowała się dać potomkowi imię na cześć Chwiczy Kwaracchelii, który bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię fanów „Azzurrich”. To jeszcze nie ten poziom, ale wiele osób porównuje obecną sytuację do uwielbienia do Diego Armando Maradony z przeszłości.

- To wszystko prawda, nazwaliśmy go Daniele Khvicha. Tylko my stawiamy przecinek po Daniele i dlatego prawdziwe imię to Daniele, Khvicha. Podjęliśmy tę decyzję ze względu na to, co zrobiło w tym roku Napoli - przyznał dumny tata.

- Jestem wielkim fanem Napoli i jak widać po moim imieniu mój ojciec też. Urodziłem się w 1986 roku, a moi rodzice dali mi imiona Diego Armando Maradona. Teraz podjęliśmy tę decyzję wspólnie z partnerką. Myślę, że gdybyśmy nie przeżyli takiego roku z tak wspaniałym piłkarzem nazwalibyśmy go tylko Daniele - dodał Armando.

Powiedział on też, że jego wielkim marzeniem, oczywiście oprócz tytułu mistrza Włoch dla Napoli, jest poznanie Kwaracchelii. Byłaby to wisienka na torcie.

„Azzurri” prowadzą w tabeli Serie A z 16 punktami przewagi nad drugim Lazio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy