Kylian Mbappé odpowiada na zarzuty. „Nigdy czegoś takiego nie zrobiłem!”

Kylian Mbappé odpowiada na zarzuty. „Nigdy czegoś takiego nie zrobiłem!” fot. Gao Jing / Xinhua / PressFocus
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: AS

Prezydent Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, stwierdził ostatnio, że Kylian Mbappé nie może mieć wpływu na ruchy klubu na rynku. Zawodnik postanowił odnieść się do tych słów.

Atmosfera na linii Kylian Mbappé-PSG coraz bardziej się zagęszcza. Kontrakt napastnika wygasa za nieco ponad rok i na ten moment trudno wróżyć, co się wydarzy. Francuz jest kuszony przez Real Madryt, z drugiej jednak strony w Paryżu mógłby liczyć na bajeczne zarobki. Aktualnie koncentruje się on na obowiązkach reprezentacyjnych, ale nawet tam nie może uciec od pytań o swoją przyszłość.

Wszystko przez ostatnie wypowiedzi Nassera Al-Khelaifiego, który najpierw stwierdził, że nie dopuści do odejścia swojej gwiazdy, czy to na zasadzie definitywnego, czy też wolnego transferu. Później odniósł się do spekulacji, jakoby piłkarz miał przedłużyć umowę, jeśli klub zadeklaruje się do wykonania konkretnych wzmocnień na rynku.

Prezydent powiedział, że 22-latek nie może mieć wpływu na transfery, a dziennikarze szybko podłapali temat i zapytali o te słowa samego zainteresowanego.

- Nigdy nie prosiłem o sprowadzenie żadnego piłkarza - odparł stanowczo Mbappé, cytowany przez dziennik „AS”.

- Nie rozmawiałem o takich rzeczach ani z prezydentem, ani z Leonardo. Ja jestem prostym zawodnikiem.

Mbappé jest wyraźnie sfrustrowany tym, że temat jego przyszłości jest poruszany podczas zgrupowania kadry „Trójkolorowych”. Właśnie dlatego starał się jak najszybciej zakończyć dyskusję.

- Teraz jestem tutaj, żeby reprezentować Francję. Zespół jest w tej chwili najważniejszy, nie chcę zakłócać jego spokoju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy