Lallana bardzo blisko nowego klubu

Lallana bardzo blisko nowego klubu fot. Adam Lallana I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Brendan Rodgers nie przestaje powtarzać, że jego nadrzędnym celem jest zbudowanie niezwykle silnej drużyny, która byłaby w stanie rywalizować także w europejskich pucharach. Irlandczyk skupia się obecnie na zakontraktowaniu Adama Lallany z Liverpoolu.

Karierę 32-latka w ostatnich latach naznaczyły urazy. Jego siła woli była przy tym na tyle wysoka, że za każdym razem po powrocie był on w stanie udowodnić swoją wartość. To zresztą ceni w nim Jürgen Klopp. Niemiecki menedżer, poza własnymi sympatiami, musi jednak kierować się dobrem zespołu i zwracać uwagę na zdanie władz klubu.

„The Reds”, choć zaledwie rok temu wygrali Ligę Mistrzów, z racji kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa, nie mogą sobie pozwolić na wydawanie pieniędzy bez wcześniejszego dogłębnego przemyślenia całej sprawy. W konsekwencji na dobrej drodze do przechwycenia ich celu transferowa jest Chelsea.

Jak się okazuje, wkrótce Liverpool może stracić z oczu jeszcze jednego zawodnika, lecz tym razem z własnej kadry. W tym przypadku na taki ruch zanosiło się jednak od kilku miesięcy. To właśnie wtedy Brendan Rodgers miał po raz pierwszy wyrazić zainteresowanie ponownym nawiązaniem współpracy z Adamem Lallaną (wcześniej obaj spotkali się ze sobą na Anfield).

Tymczasem Nicolò Schira podaje, że irlandzki menedżer „Lisów” prowadzi już otwarty dialog z 34-krotnym reprezentantem „Synów Albionu”, który może pokryć każdą pozycję w pomocy oraz ataku, przy czym ta nominalna to rozgrywający. Z racji wygasającej 30 czerwca umowy, doświadczony gracz na King Power Stadium miałby trafić na zasadzie wolnego transferu.

W trwającym sezonie Anglik wziął udział w 22 spotkaniach „The Reds”, raz wpisał się na listę strzelców i zanotował dwie asysty. Łącznie w koszulce obecnego pracodawcy wystąpił on 178 razy, wygrywając m.in. puchar Ligi Mistrzów i klubowe mistrzostwa świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy