Lallana na radarze... PSG

Lallana na radarze... PSG fot. Adam Lallana I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” pisze o zainteresowaniu Adamem Lallaną ze strony Paris Saint-Germain.

Umowa 31-letniego ofensywnego pomocnika z Liverpoolem jest ważna do 30 czerwca 2020 roku. Anglik nie odgrywa kluczowej roli w drużynie z Anfield i już wcześniej pojawiały się informacje sugerujące, iż wkrótce może się z nią pożegnać. W kierunku Lallany spoglądają kluby z Chin i Stanów Zjednoczonych, ale według brytyjskich dziennikarzy - również PSG.

Lallana może być wykorzystywany na kilku pozycjach, co jest sporym atutem w oczach prowadzącego paryżan Thomasa Tuchela. Oczywiście sam Anglik musiałby się pogodzić z tym, że we Francji również nie byłby czołową postacią zespołu, tylko bardziej uzupełnieniem składu.

31-latek zarabia na Anfield siedem milionów funtów za sezon. Zdaniem „Daily Mirror” po wcześniejszym rozstaniu z zawodnikiem Liverpool mógłby przeznaczyć te środki na utrzymanie Ryana Frasera, którym interesują się „The Reds”. Kontrakt 25-letniego skrzydłowego z Bournemouth też jest ważny tylko do końca sezonu.

W obecnych rozgrywkach Lallana zanotował osiem występów w barwach Liverpoolu. Jego całkowity bilans w koszulce angielskiej ekipy to 164 mecze, 22 bramki i 21 asyst.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy