Lampard bliski przenosin do MLS

Lampard bliski przenosin do MLS
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Gazzetta dello Sport

Legenda Chelsea Frank Lampard jak twierdzą włoskie media jest bliski przenosin do New York City.

Wydaje się, że po trzynastu wspaniałych latach spędzonych na Stamford Bridge, Anglik zmieni otoczenie i od przyszłego sezonu będzie grał w MLS.

Oprócz Lamparda, władze klubu z Nowego Jorku chcą także kupić Davida Ville. Oba transfery miałyby zostać ogłoszone po mistrzostwach świata.

Gwiazdą Chelsea zainteresowane jest także Los Angeles Galaxy. – Nie wiem czy będę w Chelsea w przyszłym sezonie – powiedział dzisiaj Lampard włoskiej prasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy