Lass Diarra ukarany. Musi zapłacić... 10 milionów euro!

Lass Diarra ukarany. Musi zapłacić... 10 milionów euro!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Lassana Diarra

Lassana Diarra został zobowiązany do przelania dziesięciu milionów euro na konto Lokomotiwu Moskwa.

Pomocnik trafił do Rosji w sierpniu 2013 roku, jednak szybko popadł w konflikt z trenerem Leanidem Kuczukiem. Na skutek tego odmawiał udziału w treningach zespołu i został następnie zwolniony.

Ze względu na problemy z Lokomotiwem Diarra przez prawie rok nie mógł znaleźć klubu, ale ostatecznie związał się z Olympique Marsylia. Teraz Sportowy Sąd Arbitrażowy orzekł, że 31-latek musi zapłacić Rosjanom 10 milionów euro za swoje zachowanie z przeszłości.

"Chciałbym podziękować wszystkim ludziom, którzy wspierali mnie w tym czasie. Nie życzę tego żadnemu piłkarzowi. Biorę pełną odpowiedzialność za to, co popełniłem w przeszłości. To zamknięty rozdział, teraz skupiam się na Francji i EURO, które odbędzie się w mojej ojczyźnie" - czytamy w oświadczeniu na Twitterze Diarry.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy