Lass Diarra ukarany. Musi zapłacić... 10 milionów euro!

Lass Diarra ukarany. Musi zapłacić... 10 milionów euro!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Lassana Diarra

Lassana Diarra został zobowiązany do przelania dziesięciu milionów euro na konto Lokomotiwu Moskwa.

Pomocnik trafił do Rosji w sierpniu 2013 roku, jednak szybko popadł w konflikt z trenerem Leanidem Kuczukiem. Na skutek tego odmawiał udziału w treningach zespołu i został następnie zwolniony.

Ze względu na problemy z Lokomotiwem Diarra przez prawie rok nie mógł znaleźć klubu, ale ostatecznie związał się z Olympique Marsylia. Teraz Sportowy Sąd Arbitrażowy orzekł, że 31-latek musi zapłacić Rosjanom 10 milionów euro za swoje zachowanie z przeszłości.

"Chciałbym podziękować wszystkim ludziom, którzy wspierali mnie w tym czasie. Nie życzę tego żadnemu piłkarzowi. Biorę pełną odpowiedzialność za to, co popełniłem w przeszłości. To zamknięty rozdział, teraz skupiam się na Francji i EURO, które odbędzie się w mojej ojczyźnie" - czytamy w oświadczeniu na Twitterze Diarry.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy