Lass Diarra znów w LaLiga?

Lass Diarra znów w LaLiga?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: AS

Valencia planuje sprowadzić pomocnika Olympique Marsylia, Lassanę Diarrę.

"Nietoperze" poszukują zawodnika, który wzmocniłby ich linię pomocy i według informacji podawanych przez "AS", klub z Mestalla złożył ofertę francuskiemu pomocnikowi. Diarra ma jeszcze ważny kontrakt z "Les Phocéens", ale przy jego podpisywaniu zawarł umowę z klubem, że będzie zarabiał mniej niż początkowo planowano, a za to otrzyma możliwość odejścia za darmo w przypadku pojawienia się satysfakcjonującej oferty.

Valencia proponuje 31-latkowi zarobki w wysokości trzech i pół miliona euro na sezon. Wcześniej ofertę przedstawiło także Galatasaray, które jest w stanie płacić byłemu piłkarzowi Realu pięć milionów euro. Transferowi do Turcji przeciwstawia się jednak żona zawodnika, która obawia się tamtejszej sytuacji politycznej.

Diarra może poważnie rozważyć ofertę Hiszpanów, po której przyjęciu zarabiałby dwa razy więcej niż obecnie. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy