Latem wzbudził mnóstwo emocji. Teraz może trafić do Premier League

Latem wzbudził mnóstwo emocji. Teraz może trafić do Premier League
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Mirror

Niepewna przyszłość Victora Wanyamy sprawia, że "Święci" zaczęli się rozglądać za jego ewentualnym następcą.

Kenijski pomocnik był bliski opuszczenia St Mary's Stadium już latem tego roku, jednak ostatecznie pozostał w klubie, w którym występuje od dwóch lat. Zawodnikiem interesują się londyńskie kluby, Chelsea, Arsenal oraz Tottenham, i prawdopodobnie w najbliższym czasie ponownie zgłoszą się w jego sprawie. Southampton stara się przedłużyć kontrakt Wanyamy, lecz w międzyczasie poszukuje jego ewentualnego następcy.

Menedżer "Świętych", Ronald Koeman, jest zainteresowany usługami Giannellego Imbuli, który od lipca gra w Porto. Jeśli niepowodzeniem zakończą się negocjacje z reprezentantem Kenii, to właśnie Francuz będzie pierwszym wyborem holenderskiego szkoleniowca.

Imbula był latem bohaterem sagi transferowej. Przez długi czas interesował się nim Inter, jednak w ostatniej chwili Włosi zrezygnowali z transferu. Ostatecznie 23-latek wylądował w Porto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy