Latynosi na liście życzeń Palermo

Latynosi na liście życzeń Palermo
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.rosanerhome.it

Działacze włoskiego klubu, Palermo zainteresowali się dwoma latynoskimi piłkarzami.<br><br> Pierwszym z nich jest były partner z linii ataku Cavaniego w Danubio Montevideo (zawodnika, któy zasilł Palermo podcza(...)

Działacze włoskiego klubu, Palermo zainteresowali się dwoma latynoskimi piłkarzami.

Pierwszym z nich jest były partner z linii ataku Cavaniego w Danubio Montevideo (zawodnika, któy zasilł Palermo podczas ostatniego okienka transferowego), Walter Alejandro. 22 - letnmim piłkarzem wstępne zainteresowanie wyraziły także inne kluby : Juventus Turyn i Lazio Rzym.

Drugim piłkarzem znajdującym się "pod lupą" Palermo jest Brazylijczyk, Fernando Menegazzo (na zdjęciu). 26 - letni pomocnik obecnie gra w Girondis Bordeaux, wcześniej reprezentował barwy Sieny i Catanii. Oprócz Palermo, także Milan zainteresował się tym napastnikiem.

Więcej na temat: Włochy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy