Layvin Kurzawa cały czas może opuścić PSG

Layvin Kurzawa cały czas może opuścić PSG fot. VSPress / SIPA / Pressfocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fanatik

Layvin Kurzawa może jeszcze tej zimy opuścić Paris Saint-Germain. Francuz został bowiem zaoferowany poszukującemu wzmocnienia lewej strony obrony Fenerbahçe - informuje „Fanatik”.

İsmail Kartal poprosił klubowe władze o angaż nowego gracza, ponieważ z problemami zdrowotnymi zmaga się Filip Novák. Szkoleniowiec szuka dla Czecha zastępstwa i wydawało się, że to zadanie zostało wykonane.

Ghislain Konan przybył do Stambułu, gdzie oczekiwał na finał toczących się rozmów, jednocześnie ustalając wszystkie szczegóły kontraktu indywidualnego. Wtedy nieoczekiwanie jego agent podbił stawkę, żądając wyższej prowizji. Niedługo potem operacja spaliła na panewce.

„Żółte kanarki” szukają teraz alternatywy dla Iworyjczyka i właśnie został im zaoferowany Layvin Kurzawa.

29-latek przez cały styczeń był wiązany z wieloma klubami, od West Hamu United, przez SSC Napoli, po Chelsea. Okno transferowe w najlepszych ligach europejskich dobiegło już końca, zatem piłkarz musi szukać innych opcji.

Francuz w tym sezonie rozegrał tylko jedno spotkanie, co po części wynika z nienajlepszego stanu zdrowia. Inną przyczyną jest ogromna konkurencja w postaci Nuno Mendesa, Juana Bernata i Abdou Diallo.

Jak podaje „Fanatik”, to właśnie ocena jego dyspozycji będzie miała kluczowe znaczenie dla ewentualnego zintensyfikowania starań ze strony Fenerbahçe. W grę wchodzi wypożyczenie ważne do 30 czerwca.

Kurzawa w przeciwieństwie do Bernata został już zgłoszony do Ligi Mistrzów. Nie wiadomo zatem, jak do sprawy podejdą władze Paris Saint-Germain oraz Mauricio Pochettino.

Okno w Turcji zamyka się ósmego lutego. Czasu jest zatem stosunkowo dużo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy