Lazio ściągnie Wickhama?

2014-11-11 19:20:25; Aktualizacja: 9 lat temu
Lazio ściągnie Wickhama? Fot. Transfery.info
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski Źródło: Calciomercato.it

Connor Wickham, wielka nadzieja Sunderlandu i całej angielskiej piłki, już niedługo może zostać zawodnikiem Lazio. Zainteresowanie stołecznego klubu tym napastnikiem nie potwierdził jednak agent 21-latka.

Reprezentant U-21 Anglii póki co nie przedłużył jeszcze wygasającego z końcem sezonu kontraktu z Sunderlandem i wydaje się, że wychowanek Reading już niedługo może opuścić Stadium of Light.

Agent piłkarza, David Manasseh, spytany został ostatnio przez internetowy serwis Calciomercato.it o to, czy Wickham rzeczywiście może trafić do Włoch.

- Nie mogę potwierdzić tych prasowych rewelacji, bo Lazio ani żaden inny włoski klub się ze mną ososbiście nie kontaktował. Poza tym, muszę postępować zgodnie z zasadami FIFA i do 1 stycznia niczego na temat przyszłości mojego klienta zdradzać nie mogę.

- Przedłużenie umowy czy sprzedaż? To zależy też oczywiście od Sunderlandu. Mogę powiedzieć tylko tyle, że Connor bardzo dobrze czuję się w zespole "Czarnych Kotów".

Connor był jednym z kluczowych zawodników w ostatnim sezonie i to w głównej mierze to dzięki jego trafieniom Sunderland utrzymał się w Premier League.