Lazio ściągnie Wickhama?

Lazio ściągnie Wickhama? fot. Transfery.info
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Calciomercato.it

Connor Wickham, wielka nadzieja Sunderlandu i całej angielskiej piłki, już niedługo może zostać zawodnikiem Lazio. Zainteresowanie stołecznego klubu tym napastnikiem nie potwierdził jednak agent 21-latka.

Reprezentant U-21 Anglii póki co nie przedłużył jeszcze wygasającego z końcem sezonu kontraktu z Sunderlandem i wydaje się, że wychowanek Reading już niedługo może opuścić Stadium of Light.

Agent piłkarza, David Manasseh, spytany został ostatnio przez internetowy serwis Calciomercato.it o to, czy Wickham rzeczywiście może trafić do Włoch.

- Nie mogę potwierdzić tych prasowych rewelacji, bo Lazio ani żaden inny włoski klub się ze mną ososbiście nie kontaktował. Poza tym, muszę postępować zgodnie z zasadami FIFA i do 1 stycznia niczego na temat przyszłości mojego klienta zdradzać nie mogę.

- Przedłużenie umowy czy sprzedaż? To zależy też oczywiście od Sunderlandu. Mogę powiedzieć tylko tyle, że Connor bardzo dobrze czuję się w zespole "Czarnych Kotów".

Connor był jednym z kluczowych zawodników w ostatnim sezonie i to w głównej mierze to dzięki jego trafieniom Sunderland utrzymał się w Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy