Lazio straci trzy gwiazdy?!

Lazio straci trzy gwiazdy?!
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Antonio Candreva, Lucas Biglia i Felipe Anderson mogą latem odejść z Lazio.

Jak donosi "La Gazzetta dello Sport", taki czarny scenariusz jest możliwy, jeśli "Biancocelesti" nie uzyskają prawa do gry w europejskich pucharach. Obecnie wiele na to wskazuje, bowiem drużyna z wiecznego miasta w tabeli Serie A zajmuje dopiero ósme miejsce ze startą dziesięciu punktów do piątego Interu.

Wszyscy są zgodni co do tego, że Candreva raczej pozostanie na Półwyspie Apenińskim i zmieni tylko barwy klubowe. Inaczej sytuacja ma się w przypadku zawodników z Ameryki Południowej. Biglią interesują się ponoć Manchester United i Real Madryt. "Czerwone Diabły" chętnie pozyskałyby też Andersona, na którego chrapkę ma ponoć również PSG.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy