Lazio szuka wzmocnień. Chce Amrabata

Lazio szuka wzmocnień. Chce Amrabata
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Voetbalprimeur.be.

Sofyan Amrabat znalazł się na celowniku Lazio, o czym donosi Voetbalprimeur.be.

Środkowy pomocnik w sierpniu opuścił FC Brügge i przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do Hellasu Verona, by pomóc tej drużynie w walce o utrzymanie. Jest to dla niej bowiem pierwszy sezon po awansie na najwyższy szczebel we Włoszech.

Piłkarz bez kompleksów wszedł do nowej ligi i od początku rozgrywek prezentuje bardzo przyzwoitą dyspozycję. Takowy stan powoduje, że znalazł się on na celowniku mocniejszych ekip.

Belgijskie media donoszą, że beniaminek Serie A zdecyduje się na kupno tego piłkarza. Wszystko jednak po to, by sprzedać go z zyskiem.

Pomimo nikłego stażu na boiskach we Włoszech, chętnych na jego pozyskanie nie brakuje. Najbardziej zdeterminowane wydaje się Lazio. Stołeczny klub kompletuje zespół, który włączy się do gry o awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Po siedmiu kolejkach drużyna zajmuje szóste miejsce, a do wymarzonego miejsca brakuje jej zaledwie dwa punkty.

Amrabat zdążył rozegrać w tym sezonie siedem meczów.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy