Lazio szuka wzmocnień. Chce Amrabata

Lazio szuka wzmocnień. Chce Amrabata
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Voetbalprimeur.be.

Sofyan Amrabat znalazł się na celowniku Lazio, o czym donosi Voetbalprimeur.be.

Środkowy pomocnik w sierpniu opuścił FC Brügge i przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do Hellasu Verona, by pomóc tej drużynie w walce o utrzymanie. Jest to dla niej bowiem pierwszy sezon po awansie na najwyższy szczebel we Włoszech.

Piłkarz bez kompleksów wszedł do nowej ligi i od początku rozgrywek prezentuje bardzo przyzwoitą dyspozycję. Takowy stan powoduje, że znalazł się on na celowniku mocniejszych ekip.

Belgijskie media donoszą, że beniaminek Serie A zdecyduje się na kupno tego piłkarza. Wszystko jednak po to, by sprzedać go z zyskiem.

Pomimo nikłego stażu na boiskach we Włoszech, chętnych na jego pozyskanie nie brakuje. Najbardziej zdeterminowane wydaje się Lazio. Stołeczny klub kompletuje zespół, który włączy się do gry o awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Po siedmiu kolejkach drużyna zajmuje szóste miejsce, a do wymarzonego miejsca brakuje jej zaledwie dwa punkty.

Amrabat zdążył rozegrać w tym sezonie siedem meczów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze Kluby z Bundesligi i Premier League chcą Milika. Robi się coraz ciekawiej! Kluby z Bundesligi i Premier League chcą Milika. Robi się coraz ciekawiej! Ajax rozwiązał umowę z Nourim Ajax rozwiązał umowę z Nourim Bartomeu odpowiada na oświadczenie Messiego Bartomeu odpowiada na oświadczenie Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy