Lazio traci realne szanse na mistrzostwo. Sfrustrowany piłkarz ugryzł rywala [WIDEO]

Lazio traci realne szanse na mistrzostwo. Sfrustrowany piłkarz ugryzł rywala [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Lazio przegrało dość niespodziewanie z walczącym o utrzymanie Lecce (1:2) i w efekcie nie przybliżyło się do prowadzącego Juventusu. Ten stan rzecz zirytował Patrica, który tuż przed końcem spotkania ugryzł Giulio Donatiego.

Drużyna z Rzymu przystępowała do wyjazdowej potyczki z „Salentini” w charakterze murowanego faworyta do zgarnięcia kompletu punktów i zniwelowania przynajmniej na parę godzin straty do prowadzącej w tabeli „Starej Damy” do czterech „oczek”.

Piłkarze „Biancocelestich” nie zaprezentowali się na miarę oczekiwań i dość niespodziewanie ulegli Lecce, które dzięki tej wygranej wydostało się ze strefy, do której osunęła się Genoa mająca jeszcze przed sobą mecz w ramach 31. kolejki z Napoli.

Niemniej jednak to zwycięstwo sprawia, że zespół prowadzony przez Fabio Liveraniego dalej liczy się mocno w grze o wywalczenia utrzymania w Serie A.

W zupełnie innych humorach znajdują się za to zawodnicy Lazio, którzy przez tę porażkę stracili zapewne realne szanse na zdobycie mistrzowskiego tytułu.

Gracze z Rzymu są naturalnie sfrustrowani tym faktem, co swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem na boisku udowodnił Patric. Hiszpański defensor nie zdołał utrzymać nerwów na wodzy i tuż przed końcem spotkania ugryzł w ramię Giulio Donatiego za co został wyrzucony z boiska przez sędziego.

Teraz czeka go zapewne za to surowa kara, którą po przeanalizowaniu całego zdarzenia wymierzy mu włoska federacja.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy