Le Parisien: Zaskakujący transfer Fekira blisko finalizacji

Le Parisien: Zaskakujący transfer Fekira blisko finalizacji
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Le Parisien

O tym, że Nabil Fekir może przenieść się z Olympique'u Lyon do Realu Betis informowała już „Marca”. Doniesienia te potwierdza „Le Parisien”.

Francuscy dziennikarze podkreślają, że strony prowadzą zaawansowane rozmowy. Kontrakt 25-letniego ofensywnego pomocnika z Lyonem wygasa już 30 czerwca 2020 roku i rodzimy klub nie zamierza robić zawodnikowi problemów przy transferze.

Do Sewilli Fekir może przenieść się nawet za 30 milionów euro. Betis oferuje mu pięcioletnią umowę z wynagrodzeniem na poziomie siedmiu milionów euro za sezon. Dla klubu z Andaluzji może to być druga największa transakcja w historii. Jego najdroższym wzmocnieniem pozostaje Denílson, za którego w 1998 roku zapłacono w przeliczeniu na euro blisko 32 miliony.

Przeprowadzka Fekira do Betisu może być jednym z najbardziej zaskakujących transferów letniego okna. W przeszłości był on o krok od przenosin do Liverpoolu, a interesowali się nim również inni giganci Premier League.


21-krotny reprezentant Francji rozegrał do tej pory 193 spotkania w koszulce OL. Strzelił w nich 69 goli i zanotował 46 asyst. W minionym sezonie Ligue 1 zdobył dziewięć bramek, do których dorzucił siedem ostatnich podań.

Betis zakończył rywalizację na dziesiątym miejscu w tabeli LaLiga.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy