Lech Poznań: Dariusz Żuraw po meczu z Piastem Gliwice

Lech Poznań: Dariusz Żuraw po meczu z Piastem Gliwice fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Dariusz Żuraw zabrał głos po niedzielnym meczu Lecha Poznań z Piastem Gliwice (0:0).

Oba zespoły potrafiły tworzyć sobie dzisiaj okazje bramkowe, ale nie udało się im choć raz trafić do siatki.

- Na gorąco, to szkoda straconych dwóch punktów. Myślę, że pierwsza połowa była bardzo nerwowa w naszym wykonaniu, stąd tych sytuacji może nie było zbyt wiele. Druga część już zdecydowanie lepsza. Zabrakło zimnej krwi w tych sytuacjach, które sobie stworzyliśmy, bo to był taki mecz do zdobycia jednej bramki. Gdybyśmy taką jedną okazję wykorzystali, to pewnie byśmy wygrali. Nie udało się, stąd tylko remis.

- Na pewno w ofensywie brakuje skuteczności, bo nie można powiedzieć, że nie stwarzamy sobie sytuacji. To element, nad którym musimy cały czas pracować i dążyć do tego, by nasi ofensywni zawodnicy wrócili do formy. Wtedy będzie lepiej - przyznał Żuraw po ostatnim gwizdku.

Po remisie z Piastem Lech ma na koncie 29 punktów i jest szósty. Gliwiczanie dalej tracą do niego jedno „oczko”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy