Lech Poznań: Dlatego Damian Kądzior nie trafił do „Kolejorza”

Lech Poznań: Dlatego Damian Kądzior nie trafił do „Kolejorza” fot. DarioZg / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski I Interia

To nie finanse zablokowały transfer Damiana Kądziora do Lecha Poznań - pisze Sebastian Staszewski na łamach Interii.

Na temat przenosin polskiego skrzydłowego z Eibaru do Lecha spekulowało się od kilku tygodni. W pewnym momencie wydawało się, że transfer jest naprawdę blisko realizacji. Finalnie jednak upadł. Początkowo pojawiały się informacje, że ze względów finansowych. 

Kontrakt 29-letniego Kądziora z Eibarem jest ważny do 30 czerwca 2023 roku i Hiszpanie oczekują za niego około 500 tysięcy euro. Lech podobno był skłonny im tyle zapłacić. W dodatku przedstawił on ofertę indywidualnego kontraktu satysfakcjonującą samego zawodnika. To nie finanse były powodem braku transferu.

Jak podaje Staszewski, ostatecznego „zielonego światła” na jego przeprowadzenie nie dał Maciej Skorża. Trener Lecha dokładnie przeanalizował sytuację, wypytując o piłkarza, a także rozmawiając z nim samym. Już po tym był zainteresowany ściągnięciem go do Poznania, ale nie podjął ostatecznej decyzji o zakontraktowaniu skrzydłowego. Prawdopodobnie liczy on na jeszcze jakąś lepszą okazję transferową.

Według powyższego źródła przeprowadzka Kądziora do Lecha wciąż nie jest w stu procentach wykluczona, ale szanse na to są minimalne. Obecnie najbliżej mu do Piasta Gliwice, choć w grze mają być również kluby spoza Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy