Lech Poznań: Gorąca dyskusja po meczu z Zagłębiem Lubin. Nieuznany gol „Kolejorza” [WIDEO] fot. Canal+ Online
Źródło: Canal+ Online

Mikael Ishak trafił do siatki w 87. minucie meczu Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin (1:2), ale bramka nie została uznana.

W pierwszej połowie spotkania Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin kibice je śledzący oglądali trzy bramki. Dwie z nich były autorstwa zawodników „Miedziowych”, bo najpierw Filipa Bednarka pokonał Dawid Kurminowski, a następnie zrobił to Łukasz Łakomy. W obu przypadkach asystował Damjan Bohar.

„Kolejorz” zmniejszył straty tuż przed przerwą. Do siatki trafił Artur Sobiech, który wykończył dogranie Afonso Sousy. Dla 32-latka to pierwszy gol w tym sezonie Ekstraklasy (podobnie jest z Kurminowskim).

John van den Brom poczynił w niedzielę wiele zmian w składzie Lecha w porównaniu do meczu z FK Bodø/Glimt w Lidze Konferencji Europy. W 71. minucie na murawie zameldował się Mikael Ishak, a w 87. trafił do siatki. Prowadzący spotkanie sędzia Łukasz Kuźma nie uznał jednak gola Szweda, dopatrując się dotknięcia piłki ręką. Decyzja wywołała wątpliwości, których raczej nie wyeliminowała powtórka.

Porażka z Zagłębiem sprawiła, że poznaniacy pozostali w ligowej tabeli z dorobkiem 36 punktów. Lubinianie mają ich 23.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Poznaliśmy drugiego beniaminka Serie A i komplet uczestników baraży OFICJALNIE: Poznaliśmy drugiego beniaminka Serie A i komplet uczestników baraży PSG odblokowało środki na wielkie transfery PSG odblokowało środki na wielkie transfery Bayern Monachium wytypował następcę Alphonso Daviesa. Piłkarz otwarty na hitowy transfer Bayern Monachium wytypował następcę Alphonso Daviesa. Piłkarz otwarty na hitowy transfer Joselu z szansą na duży transfer do Premier League. Real Madryt ma jednak priorytet Joselu z szansą na duży transfer do Premier League. Real Madryt ma jednak priorytet To on ma zastąpić Kyliana Mbappé To on ma zastąpić Kyliana Mbappé PSG z transferem bramkarza za ponad 25 milionów euro?! To może być nowy konkurent Gianluigiego Donnarummy PSG z transferem bramkarza za ponad 25 milionów euro?! To może być nowy konkurent Gianluigiego Donnarummy Rafał Collins z „informacją dla kibiców Zagłębia Sosnowiec” Rafał Collins z „informacją dla kibiców Zagłębia Sosnowiec”