Lech Poznań: Gorąca dyskusja po meczu z Zagłębiem Lubin. Nieuznany gol „Kolejorza” [WIDEO]

Lech Poznań: Gorąca dyskusja po meczu z Zagłębiem Lubin. Nieuznany gol „Kolejorza” [WIDEO] fot. Canal+ Online
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Canal+ Online

Mikael Ishak trafił do siatki w 87. minucie meczu Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin (1:2), ale bramka nie została uznana.

W pierwszej połowie spotkania Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin kibice je śledzący oglądali trzy bramki. Dwie z nich były autorstwa zawodników „Miedziowych”, bo najpierw Filipa Bednarka pokonał Dawid Kurminowski, a następnie zrobił to Łukasz Łakomy. W obu przypadkach asystował Damjan Bohar.

„Kolejorz” zmniejszył straty tuż przed przerwą. Do siatki trafił Artur Sobiech, który wykończył dogranie Afonso Sousy. Dla 32-latka to pierwszy gol w tym sezonie Ekstraklasy (podobnie jest z Kurminowskim).

John van den Brom poczynił w niedzielę wiele zmian w składzie Lecha w porównaniu do meczu z FK Bodø/Glimt w Lidze Konferencji Europy. W 71. minucie na murawie zameldował się Mikael Ishak, a w 87. trafił do siatki. Prowadzący spotkanie sędzia Łukasz Kuźma nie uznał jednak gola Szweda, dopatrując się dotknięcia piłki ręką. Decyzja wywołała wątpliwości, których raczej nie wyeliminowała powtórka.

Porażka z Zagłębiem sprawiła, że poznaniacy pozostali w ligowej tabeli z dorobkiem 36 punktów. Lubinianie mają ich 23.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy