Lech Poznań: Joel Pereira porównał Johna van den Broma i Macieja Skorżę

Lech Poznań: Joel Pereira porównał Johna van den Broma i Macieja Skorżę fot. Konrad Swierad / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Joel Pereira w rozmowie z klubowymi mediami Lecha Poznań wypowiedział się na temat trenera „Kolejorza” Johna van den Broma, a także jego poprzednika Macieja Skorży.

Poprzedni sezon zakończył się tytułem mistrza Polski dla Lecha Poznań. Po jego finiszu Maciej Skorża zrezygnował z piastowanego stanowiska z powodów rodzinnych. Jego miejsce za sterami „Kolejorza” zajął John van den Brom.

Po rozegraniu 25 kolejek Holender zajmuje z drużyną trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy ze stratą 18 punktów do pierwszego Rakowa Częstochowa. Wszedł z nią też do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy, gdzie czeka ją dwumecz z Fiorentiną.

Co na temat obu trenerów powiedział podstawowy prawy obrońca Lecha Joel Pereira?

- To są kompletnie inni trenerzy, z różnymi pomysłami jak prowadzić zespół. Trener Skorża motywował drużynę, używając bardziej dosadnych słów, zwracał też dużą uwagę na szczegóły.

- Z kolei szkoleniowiec John van den Brom w przeszłości był zawodowym piłkarzem, więc być może bardziej rozumie zawodników.

- Nie mogę powiedzieć, który jest lepszy, ponieważ według mnie bardzo się różnią od siebie. Obaj są jednak dobrymi fachowcami, bo mieliśmy wyniki zarówno za Skorży, jak i teraz u Van den Broma - przyznał 26-letni Portugalczyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy