Lech Poznań: John van den Brom przed meczem z Austrią Wiedeń. „Jesteśmy tu w konkretnym celu”

Lech Poznań: John van den Brom przed meczem z Austrią Wiedeń. „Jesteśmy tu w konkretnym celu” fot. Pawel Jaskolka / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lech Poznań

John van den Brom, czyli trener Lecha Poznań spotkał się z dziennikarzami przy okazji konferencji prasowej przed meczem Ligi Konferencji Europy przeciwko Austrii Wiedeń.

Lech Poznań radzi sobie do tej pory w Lidze Konferencji Europy całkiem przyzwoicie. Ekipa prowadzona przez Johna van den Broma zgromadziła w czterech meczach pięć punktów i jest na dobrej drodze do awansu do fazy pucharowej.

Żeby jednak dopiąć swego już w najbliższych godzinach, należy wygrać z Austrią Wiedeń i liczyć na potknięcie Hapoelu Beer Szewa w starciu z Villarrealem.

Nie jest to scenariusz niemożliwy, ale pod uwagę trzeba brać różne opcje.

Zanim jednak czwartkowa rywalizacja, odbyła się konferencja prasowa, a z dziennikarzami spotkał się trener John van den Brom.

- Gramy obecnie co trzy - cztery dni i chcemy nadal funkcjonować w takim formacie. W spotkaniu przeciwko Austrii musimy pokazać jakość. Przylecieliśmy tu rozegrać mecz, wygrać i przybliżyć się do gry w fazie pucharowej Ligi Konferencji Europy. Nie można szukać żadnych wymówek, bo jesteśmy tu w konkretnym celu - twierdzi.

- Przylecieliśmy do Wiednia grupą 24 zawodników. Każdy z nich wie, jak ważne mecz przed nami. Możemy przecież już tego dnia awansować do fazy pucharowej i taki jest zamiar. Na wiosnę chcemy grać w Lidze Konferencji Europy - dodaje.

Początek sobotniego meczu punktualnie o 18:45. Transmisja w Viaplay

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy