Lech Poznań: John van den Brom przed meczem z Legią Warszawa. „To nasz cel”

Lech Poznań: John van den Brom przed meczem z Legią Warszawa. „To nasz cel” fot. Pawel Jaskolka / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lech Poznań

Trener Lecha Poznań John van den Brom spotkał się z dziennikarzami przed hitowym starciem przeciwko Legii Warszawa.

Już w najbliższy weekend po przerwie reprezentacyjnej wraca Ekstraklasa, a wraz z nią do gry przystąpi mistrz Polski, czyli Lech Poznań. Ekipę ze stolicy Wielkopolski czeka hitowe starcie przeciwko Legii Warszawa.

Goście przybędą na Bułgarską jako lider ligi, który zrobi wszystko, by jeszcze bardziej odskoczyć stawce.

Zanim jednak sobotnie spotkanie, odbyła się konferencja prasowa, a udział wziął w niej holenderski szkoleniowiec Lecha, John van den Brom.

- Piłkarze lepiej znają tę atmosferę, w końcu sami grali w tych meczach już w przeszłości. Ja oczywiście też ją już odczuwam i zdaję sobie sprawę z rangi tego spotkania. Koniec końców każdy z nas jednak musi pamiętać, żeby robić na odpowiednim poziomie to samo, co zawsze. Sobota będzie miała dla kibiców ogromne znaczenie, ale ja też patrzę na tabelę i widzę, że w przypadku zwycięstwa zbliżamy się do Legii na trzy punkty. Postawienie tego kroku to nasz cel - twierdzi.

- Czekasz na takie mecze i nie możesz się ich doczekać, ale sam też dostrzegam zmiany, jakie zachodzą na trybunach na przestrzeni ostatnich tygodni. Na początku atmosfera była trudna dla piłkarzy, sztabu czy dla mnie, ale też rozumiałem to. Kibicom ciężko z optymizmem przychodzić na stadion, gdy niedługo po mistrzostwie w pierwszych czterech kolejkach nowego sezonu ich zespół zdobywa punkt. Teraz jednak wyglądamy lepiej, awansujemy w tabeli, nasza gra może się podobać - dodał.

Początek sobotniego meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy