Lech Poznań: John van den Brom zadowolony. „Cieszy mnie jego występ”

Lech Poznań: John van den Brom zadowolony. „Cieszy mnie jego występ” fot. Pawel Jaskolka / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań tylko zremisował z Piastem Gliwice (1-1), a zaraz po spotkaniu na temat postawy swoich podopiecznych wypowiedział się trener John van den Brom.

Lech Poznań w przerwie od europejskich pucharów rywalizował na boiskach Ekstraklasy. W niedzielne popołudnie drużyna, za której wyniki odpowiada John van den Brom, mierzyła się na wyjeździe z Piastem Gliwice.

Mistrzowie Polski mieli w pierwszej połowie swoje okazje, jak ta Filipa Marchwińskiego, ale ostatecznie nie przełożyło się to na zdobycz bramkową.

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i w myśl tej teorii gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Michał Chrapek.

Kiedy już wydawało się, że „Kolejorz” wyjedzie z Gliwic bez punktów, bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Nika Kwekweskiri, ustalając stan rywalizacji na 1-1.

Zaraz po końcowym gwizdku na temat postawy swoich podopiecznych wypowiedział się trener John van den Brom.

- Jeśli chodzi o przebieg gry, to jesteśmy zadowoleni wyniku. Gol w końcówce nas uszczęśliwił. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że nie mogliśmy pokazać naszego stylu gry, bo na tej murawie grało nam się naprawdę ciężko.

Debiut w barwach przyjezdnych zaliczył 17-letni Michał Gurgul.

- W końcowych fragmentach spotkania zmieniliśmy nasz styl gry i podjęliśmy ryzyko. Plac gry opuścił wracający po kontuzji Ľubomír Šatka, a jego miejsce zajął Michał Gurgul. Bardzo cieszy mnie premierowy występ naszego wychowanka - dodał.

Lech Poznań zajmuje w tabeli Ekstraklasy trzecie miejsce z dorobkiem 40 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy